Сторінка запитань та відповідей

Як ми можемо вам допомогти?

Оберіть запитання, яке вас цікавить.

Загальні Питання

У нас є декілька способів оплати: оплата готівкою, банківською картою або банківською картою частинами та безготівковий розрахунок для юридичних та фізичних осіб. Обирайте найзручніший спосіб для себе. Більш детальну інформацію ви можете знайти у розділі Оплата і доставка.

Індивідуальне замовлення Ви можете зробити таким чином: позвонити по номерам нашого сайту та надати всю необхідну інформацію менеджеру. Замовити товар Ви зможете будь-якого розміру, який Вам потрібен, адже ми є виробником пакувального матеріалу і зможемо задовольнити усі Ваші потреби. Після підтвердження менеджеру всієї необхідної інформації оголошується планова дата готовності Вашого замовлення.

Доставка замовлень на нашому сайті здійснюється за допомогою таких кур’єрських служб: Нова пошта, Укрпошта, Meest Express. Вартість доставки розраховується безпосередньо службою доставки, та включає в себе: вартість пересилання замовлення, пересилання коштів (у випадку післяоплати) й страхування товару. Доставка при замовленні від 15 тис. гривень здійснюється за наш рахунок.

Запитання перед продажем

Замовлення Ви можете зробити на сайті або зателефонувати на наші номери, вказані в інтернет-магазині. Також є можливість зробити замовлення у месенжерах, зручних для Вас.

Ні, мінімальної суми покупки немає.

В нашому магазині ви можете зробити покупку будь-якого товару на будь-яку суму.

Так, на кожний вид продукції надається гарантія від виробника 12 місяців.

Так, можете. За потреби ми відправляємо зразок пакувального матеріалу для Вас.

Скасувати замовлення ви можете в робочий час за телефонами: +38 (067) 279-61-29, 38 (067) 279-61-29, 38 (067) 279-61-29

Відправка всіх замовлень в компанії Єупаковка відбувається в робочі дні.

Top
X
Цей веб-сайт зареєстрований на wpml.org як тестовий.